Jauni bezmaksas digitālo prasmju pilnveides kursi

Jauni bezmaksas digitālo prasmju pilnveides kursi

  • 5. aprīlis, 2023. gads
  • 0 comments
Mācību iespējas

Sākot ar 2023. gada maiju, LIKTA ar Microsoft Philantropies finansiālu atbalstu piedāvās jaunus digitālo prasmju pilnveides kursus, kas palīdzēs pilnveidot darbinieku kvalifikāciju un paaugstināt efektivitāti darbā un ikdienā.

LIKTA ir saņēmusi finansiālu atbalstu projekta “Virtuālās prakses Baltijā” 3. kārtas īstenošanai. Iepriekšējā kārtā LIKTA sadarbībā ar Latvijas Universitāti un sadarbības partneriem Lietuvā un Igaunijā apmācīja vairāk nekā 12 000 kursu dalībnieku no visām Baltijas valstīm.

Šajā kārtā, kas ilgs līdz š.g. novembrim, LIKTA visiem interesentiem piedāvās gan iepriekšējā kārtā notikušos kursus noklausīties ierakstā, gan piedāvās pavisam jaunus un aktuālus kursus noklausīties tiešsaistē, pildīt praktiskus uzdevumus pasniedzēja vadībā un uzdot sev interesējošos jautājumus vebināru laikā un konsultācijā (attālināti).

Kopumā visiem interesentiem būs pieejami šādi kursi:

  • Datu analīze ar Power BI. Šajā kursā dalībnieki apgūst prasmes darbā ar datiem, datu vizualizāciju un analīzi, kas palīdzēs efektīvi izmantot datus ikvienā jomā. Pēc kursa apgūšanas dalībnieki prot veikt dinamisko un scenāriju analīzi, kas ir būtiski biznesa vidē. Kurss notiks tiešsaistē angļu valodā.
  • Ievads mākslīgajā intelektā. Šajā kursā dalībnieki iegūs iesācējiem viegli uztveramas zināšanas par mākslīgo intelektu, tā pielietojumu, mašīnmācīšanos un darbu ar Azure Machine Learning Designer. Kurss notiks tiešsaistē angļu valodā.
  • Mākslīgais intelekts vidējam līmenim. Šajā kursā dalībnieki iegūs jau padziļinātas zināšanas par mašīnmācīšanos, datu apstrādi mašīnmācīšanās nolūkiem, mašīnmācīšanās modeļiem un to veiktspējas novērtēšanu. Kursa dalībnieki risinās praktiskus uzdevumus pasniedzēja vadībā un varēs izveidot paši savu veiktspējīgu MI risinājumu. Kurss notiks tiešsaistē angļu valodā.

Visiem interesentiem joprojām būs pieejami iepriekšējās kārtas kursu ieraksti:

  • Lietotņu un programmu izstrāde. Šajā kursā apgūst zināšanas par tādu lietotņu un programmu izstrādi, kas ļauj vienkāršot un automatizēt uzņēmuma ikdienas procesus daudz efektīvākai un veiksmīgākai uzņēmuma darbībai. Kurss pieejams ierakstā angļu, latviešu un lietuviešu valodā.
  • Datu analīze ar Power BI. Kurss pieejams ierakstā angļu, latviešu un lietuviešu valodā.
  • Python programmēšana. Šis kurss ir paredzēts tiem, kuri vēlas iemācīties rakstīt Python kodu, atpazīt Python atbalstītos datu tipus un spēt izveidot Python kodu, kas loģiski atrisina konkrētu problēmu. Dalībnieki iemācīsies rakstīt, atkļūdot, uzturēt un dokumentēt Python kodu.

Reģistrācija un plašāka informācija par kursu saturu, laika grafiku un norisi ir pieejama mājaslapā www.balticinternships.eu

PROJEKTA “VIRTUĀLĀS PRAKSES BALTIJĀ” 2. KĀRTAS REZULTĀTI:

#balticinternships #virtualasprakses #digitalskills #eprasmes

Mērķa auditorija:
Darbaspēka digitālās prasmes.
Digitālās prasmes visiem
Mērķa grupa:
Jaunieši, skolēni
Studenti
Bezdarbnieki un darba meklētāji
Sabiedrība kopumā
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Vidējs
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Lietuva
Igaunija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Angļu
Latviešu
Lietuviešu
Iniciatīvas veids:
Starptautiska iniciatīva
Mācību iespēju veids:
Kurss
Mācību aktivitāte:
E-mācību kurss
Zināšanu novērtēšanas metode:
Tiešsaistē
Mācību ilgums:
Līdz 3 mēnešiem
Kurss ir bezmaksas:
Sertifikācija ir bezmaksas:
Mācību programmu veids:
Programmu datubāze
Mācību apjoms un intensitāte:
Nepilna laika “viegls”
Akreditācijas veids:
Mācību aktivitāte
Pašmācības kurss: