Meistarklase uzņēmējiem “ChatGPT”

Meistarklase uzņēmējiem “ChatGPT”

  • 30. marts, 2023. gads
  • 0 comments
Mācību iespējas

Lai pievēstu uzmanību jaunāko tehnoloģiju pielietojumam arī uzņēmējdarbības vidē, Digitālās nedēļas ievaros Liepājas Digitālo inovāciju parks organizēs meistarklasi uzņēmējiem, kurā iepazīstinās ar rīka ChatGPT izmantošanas iespējām. Meistarklase ir bez maksas un notiks 25. aprīlī, plkst. 18.00, Liepājā, Kungu ielā 2, 2. stāvā.

Pasākums noritēs Atveseļošanas fonda atbalsta programmas uzņēmējdarbības digitalizācijai ietvaros un uz to aicināts ikviens, kurš vēlas iepazīt šo tehnoloģiju, kas jau piesaistījusi tik lielu sabiedrības uzmanību.

Par Chat GPT: Chat GPT ir mākslīgā intelekta tehnoloģija, kas izmanto dabiskās valodas apstrādes (NLP) algoritmus, lai precīzi interpretētu lietotāja ievadītos datus un ģenerētu jēgpilnas atbildes reāllaikā. Tā ļauj tirgotājiem iesaistīt klientus dabiskās sarunās bez manuālas iejaukšanās, tādējādi ietaupot laiku un vienlaikus nodrošinot vērtīgu klientu apkalpošanu.

Chat GPT darbojas, analizējot lietotāja ievadītos datus un meklējot atslēgvārdus vai frāzes, kas norāda, par ko lietotājs jautā. Kad šie atslēgvārdi ir identificēti, sistēma ģenerē atbildi, kas sniedz lietotāja pieprasīto atbildi vai informāciju. Sistēma izmanto arī mašīnmācīšanās modeļus, lai laika gaitā nepārtraukti uzlabotu tās precizitāti.

Meistarklase ir paredzēta, lai sniegtu vērtīgas atziņas un praktiskas stratēģijas, kas palīdzētu uzņēmējiem sasniegt savus biznesa mērķus. Izmantojot ChatGPT, dalībnieki uzzinās, kā izmantot tehnoloģijas un inovācijas, lai veicinātu sava biznesa izaugsmi, optimizētu mārketinga stratēģijas un uzlabotu klientu iesaisti.

Reģistrācija dalībai pasākumā pieejama šeit (vietu skaits ierobežots).

Vairāk informācijas par pasākumu pieejama šeit.

Meistarklasi finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība – NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.

#DigitāloInovācijuParks #DIGIP #LiepājasTehnoloģijuParks #ChatGPT #EDIH #EIDC #NextgenEU #digitalskills

Informācija tiešsaistē:
Mērķa auditorija:
Digitālās prasmes IKT profesionāļiem un digitālajiem ekspertiem.
Darbaspēka digitālās prasmes.
Mērķa grupa:
Uzņēmēji
Dažādās nozarēs strādājošie
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Mākslīgais intelekts
Digitālo prasmju līmenis:
Augsts
Vidējs
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Reģionālā iniciatīva
Mācību iespēju veids:
Kurss
Mācību aktivitāte:
Darbseminārs, seminārs vai konference
Zināšanu novērtēšanas metode:
Klātienē
Mācību ilgums:
Ne ilgāk par 1 nedēļu
Kurss ir bezmaksas:
Sertifikācija ir bezmaksas:
Mācību programmu veids:
Viena konkrēta programma
Mācību apjoms un intensitāte:
Nepilna laika “viegls”
Akreditācijas veids:
Mācību aktivitāte
Pašmācības kurss: