MOOC Digitālais marketings radošajām nozarēm

MOOC Digitālais marketings radošajām nozarēm

  • 10. maijs, 2023. gads
  • 0 comments
Mācību iespējas

Mācību iespēja “Digitālais mārketings radošajām nozarēm” ir masīvais atvērtais tiešsaistes kurss (MOOC), kas izstrādāts RECREATE projekta ietvaros. Šis kurss ir radīts dažāda veida kultūras organizāciju darbiniekiem, lai pilnveidotu digitālās prasmes ar mērķi piesaistītu vairāk interesentu īstenotajām iniciatīvām. Tiešsaistes kurss ir pieejams angļu valodā.

Tiešsaistes mācību kursa dalībniekiem būs iespēja uzzināt par stratēģijām un paņēmieniem, kas digitālajā laikmetā ļauj efektīvāk popularizēt organizācijas aktuālo piedāvājumu. Kursā iekļautais mācību saturs veidos padziļinātu izpratni par digitālā mārketinga vidi, sākot no sociālajiem medijiem līdz meklētājprogrammu optimizācijai (SEO) un tiešsaistes reklāmai.

Kursa programma un struktūra

Tiešsaistes kurss “Digitālais mārketings radošajām nozarēm” ir sadalīts vairākos moduļos, no kuriem katrs aptver atšķirīgu digitālā mārketinga aspektu:

  • Ievads digitālajā mārketingā: pārskats par digitālo mārketingu un tā nozīmi kultūras organizācijām.
  • Tīmekļa vietnes optimizācija (SEO): padomi, kā optimizēt tīmekļa vietni, lai piesaistītu vairāk apmeklētāju.
  • Satura tirdzniecība: stratēģijas pārliecinoša satura radīšanai un izplatīšanai, lai iesaistītu mērķauditoriju un veidotu savu zīmolu.
  • Sociālo tīklu mārketings: kā izmantot sociālo mediju platformas, piemēram, Facebook, Twitter un Instagram, lai sazinātos ar mērķauditoriju un popularizētu savu kultūras organizāciju.
  • E-pasta mārketings: paraugprakse e-pasta izmantošanā, lai komunicētu ar mērķauditoriju un popularizētu organizācijas īstenotās iniciatīvas.
  • Reklāma tiešsaistē: kā izmantot maksas reklāmas kanālus, piemēram, Google Ads un Facebook Ads, lai sasniegtu sev vēlamo mērķauditoriju un piesaistītu vairāk apmeklētājus organizācijas tīmekļa vietnei.

Katrs modulis ietver interaktīvus mācību materiālus un viktorīnas, lai veicinātu izpratni par konkrēto tēmu. Papildus lejupielādējami arī dažādi resursi, lai palīdzētu iegūtās zināšanas pielietot praktiski organizācijas attīstībai.

Pēc kursa pabeigšanas tiek izsniegts digitālais sertifikāts, kas apliecinās dalībnieka jaunās zināšanas un prasmes digitālā mārketinga jomā.

#MOOC #DigitalMarketing #DigitalSkills

Mērķa auditorija:
Darbaspēka digitālās prasmes.
Digitālās prasmes izglītībā.
Mērķa grupa:
Dažādās nozarēs strādājošie
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Vidējs
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Eiropas savienība
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Angļu
Iniciatīvas veids:
Starptautiska iniciatīva
Mācību iespēju veids:
MOOC
Mācību aktivitāte:
E-mācību kurss
Zināšanu novērtēšanas metode:
Tiešsaistē
Mācību ilgums:
Līdz 4 nedēļām
Kurss ir bezmaksas:
Sertifikācija ir bezmaksas:
Mācību programmu veids:
Viena konkrēta programma
Mācību apjoms un intensitāte:
Nepilna laika “viegls”
Akreditācijas veids:
Mācību aktivitāte
Pašmācības kurss: