Tiešsaistes seminārs “Digitālo komiksu un e-grāmatu veidošana”

Tiešsaistes seminārs “Digitālo komiksu un e-grāmatu veidošana”

  • 27. jūnijs, 2023. gads
  • 0 comments
Mācību iespējas

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests organizēja tiešsaistes semināru par digitālo komiksu un e-gramatu veidošanu eTwinning projektu īstenotājiem, pedagogiem un citiem interesentiem. Semināra laikā tika prezentēti dažādi rīki, kas piemēroti ikvienam – gan iesācējam digitālo rīku pasaulē, gan pieredzējušiem lietotājiem.

E-grāmata ir lielisks digitāls rīks, kuru var izmantot dažāda vecuma skolēni. Internetā piedāvāto rīku klāsts ir plašs, tāpēc katrai vecuma grupai un skolotāja prasmēm ir iespējams atrast vispiemērotāko. Šajā tiešsaistes seminārā dalībniekiem bija iespēja apgūt vienkāršākus un sarešģītākus rīkus e-grāmatu un komiksu veidošanai, t.i. Storyjumper, BookCreator un Pixabay. Tiešsaistes semināra mērķis bija izpētīt digitālo rīku piedāvātās iespējas, analizēt to priekšrocības un trūkumus ar praktiskiem piemēriem, kā arī uzzināt par sadarbības iespējām.

Tiešsaistes semināru vadīja eTwinning vēstniece un J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas angļu valodas skolotāja Anna Beļska.

Tiešsaistes semināra ieraksts pieejams šeit.

#digitalskills #digitalstorytelling #eTwinning

Par eTwinning: eTwinning projekts ir mērķtiecīgi plānotas aktivitātes mācību procesa ietvaros, kuras tiek īstenoties tiešsaistē sadarbojoties skolēniem un skolotājiem no dažādām valstīm (starptautiskais projekts) vai vienas valsts ietvaros (nacionālais projekts). Projekta tēmu, norises laiku un sadarbības veidus izvēlas paši skolotāji.

Lai veiksmīgi īstenotu eTwinning skolu sadarbības projektus, apgūtu jaunas mācību metodes un papildinātu savu profesionālo pieredzi, eTwinning Tev piedāvā dažādas mācības, kursus un seminārus. eTwinning mācības vada pieredzējuši eTwinning vēstnieki, kā arī dažādu nozaru eksperti, kuri palīdz ne tikai uzbūvēt eTwinning projektus un iepazīt eTwinning platformas, bet arī parādīs jaunas mācību metodes un veidus, kā mācību procesā jēgpilni izmantot IKT rīkus. eTwinning par veiksmīgu dalību izsniedz pedagogu profesionālās kompetences pilnveides apliecības (6h līdz 24h apjomā par pasākumu).

Mērķa auditorija:
Digitālās prasmes izglītībā.
Mērķa grupa:
Skolotāji; pasniedzēji
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva
Mācību iespēju veids:
Kurss
Mācību aktivitāte:
E-mācību kurss
Zināšanu novērtēšanas metode:
Tiešsaistē
Mācību ilgums:
Ne ilgāk par 1 nedēļu
Kurss ir bezmaksas:
Sertifikācija ir bezmaksas:
Mācību programmu veids:
Viena konkrēta programma
Mācību apjoms un intensitāte:
Nepilna laika “viegls”
Akreditācijas veids:
Mācību aktivitāte
Pašmācības kurss: