RIT1erasmus

 

PROJEKTA PATHWAYS FOR EMPLOY  NOSLĒGUMA SEMINĀRS

“Digitālās prasmes nākotnes darbam”  

Eiropā arvien aktuālāks kļūst jautājums, kādas digitālās prasmes un kompetences visvairāk nepieciešamas dažādām sabiedrības grupām : jauniešiem, dažādās sfērās nodarbinātajiem, uzņēmējiem, kā arī plašākai sabiedrībai.

Projekta “Pathways for Employ “ ietvaros  izstrādāts digitālo  kompetenču  novērtēšanas rīks diviem profiliem: Uzņēmējs un Virtuālais biroja darbinieks.

Katrā profilā ir iespējams novērtēt savas kompetences atbilstoši Digitālo Kompetenču ietvaram ( Dig Comp 2.1. )  5 kompetenču  jomās:

  • Informācija un digitālās prasmes
  • Komunikācija un sadarbība
  • Digitālā satura radīšana
  • Drošība
  • Problēmu risināšana

Tiešsaistes novērtēšanas rīks un digitālā platforma izstrādāta  5 valodās, tajā skaitā latviešu.  “Pathways for Employ “ tiešsaistes rīku digitālo kompetenču novērtēšanā jau izmantojuši vairāk kā 1000  lietotāji.

SIA “DMG” sadarbībā ar LIKTA  aicina uz projekta “Pathways for employ” noslēguma semināru „Digitālās prasmes nākotnes darbam”. Šajā seminārā dalīsimies pieredzē par digitālo kompetenču novērtēšanas  tiešsaistes rīkiem  un metodoloģiju projekta “Pathways for employ” ietvaros, kā arī stāstīsim par plānotajām aktivitātēm Eiropas Programmēšanas nedēļas ietvaros (http://codeweek.eu/)  un CISCO NetAcad aktualitātēm.    

Kad? 2018. gada 24. augustā plkst. 10.00-13.00.

Kur? SIA “Microsoft Latvia” birojā (Zaļā iela 1, Rīga).

Kas? Izglītības nozares profesionāļi, uzņēmēji, studenti, jaunatnes darbinieki, NVO līderi, karjeras konsultanti, bibliotekāri u.c. interesenti.

Darba kārtība seminārs 24.08.2018

Lai reģistrētos, lūdzu, aizpildīt  tiešsaistes reģistrācijas formu  līdz 21.augustam !

Share →